Aktualności PS5

Zapowiedziano gry PS Plus na PS5 i PS4 na marzec 2022 r.

PS Plus na marzec 2022 r. został oficjalnie ogłoszony, a jeśli możesz w to uwierzyć, przecieki wróciły! Zgadza się, mieliśmy cały miesiąc bez wycieków PS Plus, ale teraz wygląda na to, że wracamy do zwykłego harmonogramu.

I tak, wybór gier, które wyciekły, był prawidłowy. Twoje gry na PS Plus na marzec 2022 są następujące:

  • GTA Online (PS5) – gra bonusowa dostępna od 15 marca 2022
  • Ghostrunner (PS5)
  • Ghost of Tsushima Legends (PS5, PS4)
  • Ark: Survival Evolved (PS4)
  • Team Sonic Racing (PS4)

Ciekawy skład, nie tylko dlatego, że tak bardzo skupia się na trybie dla wielu graczy (pomijając Ghostrunnera).

Ghost of Tsushima Legends został po raz pierwszy wprowadzony jako darmowy tryb wieloosobowy dla kooperacji dla ekskluzywnego trybu samurajskiego Sony i faktycznie stał się samodzielnym wydaniem kilka miesięcy później. Jest to solidna gra oparta na misjach i zawsze była dość popularna, ale zakładamy, że włączenie PS Plus ma na celu zwiększenie liczby graczy (przy jednoczesnym zapewnieniu Sony łatwego dodatku do usługi subskrypcji).

Tymczasem Team Sonic Racing jest dostępny od dłuższego czasu na PS Now (został dodany latem zeszłego roku), co nieuchronnie doprowadzi do jeszcze większej krytyki tego, jak dwie subskrypcje Sony nadal nadepną się nawzajem.

A Ark: Survival Evolved zawsze był popularnym tytułem survivalowym z obsługą trybu wieloosobowego — wraz z szaloną ilością premium DLC.

W takim razie Ghostrunner jest dziwny — jednoosobowy, pierwszoosobowy slasher. Fajna gra na prawie wszystkich kontach, ale należy zauważyć, że dostajesz tylko wersję na PS5, a nie na PS4.

Wszystkie trzy gry będą dostępne do pobrania od przyszłego wtorku — to jest 1 marca, 2022. GTA Online pojawia się nieco później, 15 marca 2022 r. — zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami.

Denerwująco, wiele z tych gier prześlizgnęło się przez nasze pęknięcia, ale opisaliśmy Ghost of Tsushima: Legends jako „szokująco dobre” w raportach z rąk: „Jesteśmy szczerze zakochani w Legends. Sucker Punch wyszedł poza to, co było tutaj wymagane, dostarczając szokująco dogłębne i, co ważniejsze, niesamowicie zabawne doświadczenie w trybie współpracy. Czy Ghost of Tsushima potrzebował pełnego trybu wieloosobowego Wcale nie, ale teraz, gdy już tu jest, i tak już znakomita wyłączność na PlayStation właśnie stała się jeszcze bardziej istotna”.

Tymczasem straciliśmy 7/10 w naszej recenzji PS4 Team Sonic Racing: „Pod koniec dnia Sumo Digital zaserwowało solidnego zawodnika kartingowego, któremu udało się wprowadzić coś nowego do stołu. strategia ognia.Jest dobrze zaimplementowany, do tego stopnia, że ​​standardowe wyścigi wydają się wyraźnie drugorzędne.Może brakować czynnika wow, inne adresy IP SEGA przyniesione do innych zawodników Sumo i szkoda, że ​​wydajność jest trochę nierówna, ale jest to dobra opcja dla Gracze PS4, którzy chcą emocji zręcznościowych.”

Co myślisz o f Gry na PS Plus z marca 2022 r.? Daj nam szczerą reakcję w sekcji komentarzy poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.