Kody

Strona PlayValorant nie działa? Oto dlaczego!

Strona Redeem PlayValorant ma pewne problemy związane z darmową kartą Dualność Gracza, którą zaoferowano wszystkim w ograniczonym czasie. Wygląda jednak na to, że wiele osób ma problemy z dostępem do strony. Jeśli chcesz wiedzieć, czy strona nie działa, powinieneś sprawdzić to.

Czy strona Redeem PlayValorant nie działa??

Wygląda na to, że są pewne problemy z serwerem na stronie PlayValorant, ponieważ użytkownicy otrzymują kod błędu 503. Niewielu osobom udało się zrealizować kod, który został podany podczas finałów VCT w ciągu dwóch dni.

Riot Games ma problemy z utrzymaniem serwera na stronie. Wywołuje to wiele kontrowersji.

strona playvalorant nie działa nie można zrealizować karty dualności

Kod na kartę dualności Valorant nie działa

Karta Duality Player została przyznana graczom, którzy odwiedzą stronę PlayValorant i wpiszą pokazany kod. Jeśli nadal szukasz kodu i sposobu, aby wykupić kartę gracza Duality, Zalecamy, abyście sprawdzili ją tutaj.

Riot Games zapowiedziało, że pracuje nad problemem i że poinformuje o nim w najbliższym czasie. Możesz sprawdzić ich strony w mediach społecznościowych, aby uzyskać natychmiastowe aktualizacje poniżej.

Mamy nadzieję, że gracze będą mogli wkrótce otrzymać kartę Duality Player Card. Kolejna aktualizacja dla Valorant pokazuje, że będzie inna niż kiedykolwiek wcześniej.

Będziemy Was informować, gdy wszystko wróci do normy. https://t.co/vC4rgFkf8i

— VALORANT (@PlayVALORANT) 31 maja 2021 r

W tej chwili nie możesz zrobić nic poza czekaniem, aż Riot Games naprawi swoje serwery. W tym czasie sprawdź, jak naprawić takie rzeczy jak błąd wyłączonej kolejki lub błąd zamarzania myszy i nierejestrowania kliknięć w grze tutaj, na Gamer Tweak.

To jest wszystko, co trzeba wiedzieć o wykupieniu strony PlayValorant, sprawdź Gamer Tweak, aby dowiedzieć się więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.