Mobile

Samsung wyciąga Galaxy S21 Ultra ze sklepu w USA

Samsung usunął Galaxy S21 Ultra ze swojego sklepu internetowego w USA zaledwie kilka dni przed wydarzeniem Galaxy Unpacked 9 lutego.

Na początku może się wydawać, że telefon jest wyprzedany, ale wszystkie linki do przekierowania S21 Ultra do innych iteracji S21. Gdyby S21 Ultra nie było w magazynie, nadal byłby zawarty w wykazach. Ważne jest również, aby zaznaczyć, że Samsung już to robił z innymi urządzeniami przed wprowadzeniem nowego produktu na rynek.

Samsung Galaxy S21 Ultra

Dia Dipasupil / Getty Images

Przyczyny zakupu S21 Ultra nadal istnieją, chociaż trudniej jest zdobyć jedną z nich. S21 Ultra jest nadal dostępny do zakupu na niemieckiej stronie internetowej Samsunga i Amazon, chociaż ta ostatnia jest wersją międzynarodową i nie jest kompatybilna ze wszystkimi przewoźnikami.

Usunięcie list produktów przed wprowadzeniem nowego produktu wydaje się być krokiem marketingowym ze strony Samsunga. Firma zrobiła coś podobnego w 2021 roku, kiedy wyciągnęła Galaxy Z Fold 2 ze swojej amerykańskiej strony internetowej, a następnie ogłosiła Fold 3 dwa miesiące później.

W tym przypadku wiele osób spodziewa się zobaczyć nowy smartfon Galaxy S22 i jego iteracje podczas imprezy Galaxy Unpacked 9 lutego.

Galaxy S21 Ultra with S Pen

Dia Dipasupil / Getty Images

Nic nie zostało potwierdzone, ale według wycieków S22 ma mieć łączność 5G, aparat 108MP i gniazdo dla pióra S.

Dotarliśmy do Samsunga w celu wyjaśnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.