Aktualności PS5

PS Plus, marzec 2022 r. Zapowiedziano gry na PS5 i PS4

Skład PS Plus z marca 2022 r. został oficjalnie ogłoszony i jeśli możesz uwierz w to, przecieki wróciły! Zgadza się, mieliśmy cały miesiąc bez wycieków PS Plus, ale teraz wygląda na to, że wracamy do zwykłego harmonogramu.

I tak, wybór gier, które wyciekły, był prawidłowy. Twoje gry na PS Plus na marzec 2022 są następujące:

  • GTA Online (PS5) – gra bonusowa dostępna od 15 marca 2022
  • Ghostrunner (PS5)
  • Ghost of Tsushima Legends(PS5, PS4)
  • Ark: Survival Evolved (PS4)
  • Team Sonic Racing (PS4)

Ciekawy skład i nie tylko ponieważ skupia się na trybie wieloosobowym (pomijając Ghostrunnera).

Ghost of Tsushima Legends został po raz pierwszy wydany jako darmowy tryb współpracy dla wielu graczy w ekskluzywnym stylu samurajów Sony, a kilka miesięcy później stał się samodzielnym wydaniem. Jest to solidna gra oparta na misjach i zawsze była dość popularna, ale zakładamy, że włączenie PS Plus ma na celu zwiększenie liczby graczy (przy jednoczesnym zapewnieniu Sony łatwego dodatku do usługi subskrypcji).

Tymczasem , Team Sonic Racing jest dostępny od dłuższego czasu na PS Now (został dodany latem ubiegłego roku), co nieuchronnie doprowadzi do jeszcze większej krytyki tego, jak dwie subskrypcje Sony nadal nadepną na każdy palcami innych.

A Ark: Survival Evolved zawsze była popularnym tytułem survivalowym z obsługą trybu wieloosobowego — wraz z szaloną ilością premium DLC.

Ghostrunner jest więc czymś dziwnym — jednoosobowy, pierwszoosobowy slasher platformowy. Fajna gra na prawie wszystkich kontach, ale należy zauważyć, że dostajesz tylko wersję na PS5, a nie na PS4.

Wszystkie trzy gry będą dostępne do pobrania od następnego wtorku — czyli 1 marca. GTA Online pojawi się nieco później, 15 marca — zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami.

Co sądzisz o grach na PS Plus z marca 2022 roku? Daj nam szczerą reakcję w sekcji komentarzy poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.