Mobile

Pixel 6 Magic Eraser podobno awaria aplikacji Zdjęcia

Funkcja Magic Eraser Google Pixel 6, która pozwala usuwać osoby lub obiekty ze zdjęć, wygląda na to, że otrzymała błąd łamania systemu w najnowszej aktualizacji aplikacji Zdjęcia Google.  

Wielu użytkowników Pixel 6 na różnych platformach społecznościowych, w tym Reddit i Twitter, zgłosiło, że dostęp do Magic Eraser powoduje awarię aplikacji Google Photos, jak donosi The Verge i inne sklepy. 

Pixel 6

Vanja Matijevic

Problem dotyczy wersji 5.76.0.4125427310 w Google Photos i od tego momentu wydaje się, że nie ma rzeczywistej poprawki. Urządzenie obsługi klienta Google odpowiedziało na skargi użytkowników i skierowało wpływ na użytkowników, aby postępowali zgodnie z krokami rozwiązywania problemów na tej stronie pomocy technicznej.

Jednak wielu użytkowników mediów społecznościowych stwierdziło, że wykonanie sugerowanych kroków nie złagodziło problemu. Może to oznaczać, że aktualizacja oprogramowania zostanie wysłana w celu rozwiązania problemu. W międzyczasie eksperci sugerują, że użytkownicy Magic Eraser powinni prawdopodobnie wyłączyć automatyczne aktualizacje w aplikacji Zdjęcia Google. 

Magic Eraser to sprytna technologia, która była mocno sprzedawana w materiałach promocyjnych i reklamach Pixel 6, ale nie obyła się bez problemów. 

W listopadzie 2021 r. Aktualizacja oprogramowania usunęła Magic Eraser z telefonów Pixel 6, choć nie minęło dużo czasu, zanim Google wydało poprawkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.