Mobile

Następna galaktyka rozpakowana jest potwierdzona w lutym

Kolejne wydarzenie Samsunga Galaxy Unpacked zostało potwierdzone 9 lutego 2022 r. I wygląda na to, że Galaxy S22 może być przedmiotem zainteresowania.

Niedawne ogłoszenie z newsroomu Samsunga potwierdziło, że ostatnie wydarzenie Galaxy Unpacked jest już za dwa tygodnie. Opierając się na krótkim złośliwym ogłoszeniu i powiązanym filmie na YouTube, wygląda na to, że następny telefon z serii S będzie jednym z większych punktów rozmów.

Galaxy S22 teaser

Samsung

30-sekundowe wideo nie zawiera żadnych szczegółów, ale pokazuje, jak wygląda nowa ramka smartfona w kilku kluczowych momentach. Zgodnie z zapowiedzią Samsung zamierza „ustalić nowy standard dla smartfonów z najbardziej godną uwagi serią S, jaką kiedykolwiek stworzono”, co prawdopodobnie odnosi się do Galaxy S22.

„Światło” wydaje się być motywem przewodnim również w tym najnowszym wydaniu, z liniami tagów „przynieś światło do ciemności” w ogłoszeniu i „Złam reguły światła” w filmie. Chociaż sposób, w jaki światło wpływa na następny smartfon z serii S (i prawdopodobnie tablet Galaxy), można się domyślić w tym momencie. Może odnosić się do kamery urządzenia, wyświetlacza lub czegoś zupełnie innego. Musimy poczekać do następnego miesiąca, aby się dowiedzieć.

Galaxy Unpacked rozpocznie się o godzinie 10 rano ET w środę, 9 lutego 2022 r., Którą będziesz mógł sprawdzić w newsroomie lub kanale YouTube Samsunga. Jeśli jesteś zbyt chętny, aby czekać, możesz teraz zarezerwować miejsce w przedsprzedaży na następny telefon lub tablet Galaxy bezpośrednio od Samsunga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.