Kody

Najlepsze muzyczne boty Discorda, które wciąż działają (marzec 2022)

Jak być może już słyszałeś, dwa największe boty muzyczne na Discordzie, Groovy i Rythm została zamknięta. To było niefortunne, ale powodem, dla którego tak się stało, jest fakt, że Google wysłało do nich list z żądaniem zaprzestania działalności i usunięcia ich usług, ponieważ naruszyli warunki korzystania z serwisu Youtube. Tak więc, jeśli teraz polujesz na boty muzyczne Discorda, które nadal działają i mogą być dobrą alternatywą dla Groovy’ego lub Rythma, mamy dla Ciebie rozwiązanie. 

Dobre boty muzyczne Discorda wciąż działają (marzec 2022)

To są jedne z najlepszych botów muzycznych, które nadal działają i mogą być dobrą alternatywą dla Twoich ulubionych. Należy pamiętać, że niektóre z nich mogą porzucenie obsługi filmów z Youtube aby uniknąć otrzymania powiadomienia od Google. Jeśli jakiś bot zostanie w przyszłości zamknięty, będziemy aktualizować informacje w tym przewodniku. Jeśli chcesz wiedzieć, czy obsługują one Spotify, Youtube i inne, możesz sprawdzić ich oficjalne strony lub serwery Discord.

Hydra Bot – Najlepszy Discord Bot do odtwarzania wysokiej jakości muzyki po Groovy i Rythm

hydra music bot

Hydra bot oferuje opcje dostosowywania, listę poleceń, obsługę języków wielojęzycznych i nie tylko. Jeśli zdecydujesz się na wersję Premium, otrzymasz możliwość globalnej regulacji głośności, automatycznego odtwarzania, efektów dźwiękowych, odtwarzania 24/7, nieograniczonej liczby zapisanych list odtwarzania itp. Oprócz języka angielskiego, obejmuje on również chiński, francuski, hiszpański, rosyjski i polski. Co najważniejsze, podczas konfigurowania bota możesz utworzyć unikalny kanał z prośbami o piosenki. Ten bot jest wysokiej jakości, łatwy w użyciu i bardzo lubiany przez społeczność Discorda, więc możesz go od razu używać jako alternatywy dla Groovy. Jeden z najlepszych dostępnych!

Mee6

najlepszy grovy rythm bot alternatywny discord music bot

Mee6 oferuje wiele funkcji dla użytkowników Discorda, w tym moderację, niestandardowe polecenia, role reakcji i wiele innych. Podobnie jak inne popularne boty, Mee6 jest używany przez ponad 14 milionów serwerów i jest uważany za jednego z najlepszych dostępnych botów do moderowania i słuchania muzyki. Dzięki temu intuicyjnemu botowi, który jest dość stabilny, możesz słuchać muzyki z samego serwera Discord. Gdy dany twórca rozpocznie transmisję lub stworzy nową treść na Twitchu lub Youtubie, możesz zostać o tym powiadomiony za pomocą tego bota. To nie wszystko – możesz korzystać z systemu zdobywania poziomów i szybko awansować, aby otrzymać specjalne nagrody. Osobiście używałem tego bota i ręczę za niego.

Fredboat

bot muzyczny fredboat

Fredboat to darmowy bot muzyczny Discorda, który możesz dodać i używać na swoim serwerze Discorda. Może odtwarzać muzykę z różnych platform, takich jak Youtube, Soundcloud, Bandcamp, a nawet Twitch. Za pomocą tego bota słuchacze mogą tasować swoją playlistę, a ponadto jest jeszcze kilka innych funkcji, z których możesz skorzystać.

Probot

probot discord music bot

Ten bot jest dobry do różnych rzeczy – możesz go używać do witania użytkowników, używania komend, auto-moderacji i oczywiście muzyki. Posiada również wsparcie wielojęzyczne i funkcję ochrony przed najazdami, która może być całkiem przydatna.

Chip Bot

chip bot discord muzyka

Z Chip bot, można łatwo uzyskać muzykę wysokiej jakości. Posiada wiele elementów sterujących, których można używać, aby uzyskać najlepsze wrażenia. Co więcej, ma on również czas pracy 24/7. Jeśli wykupisz subskrypcję premium, otrzymasz wiele udogodnień, takich jak bassboost, filtr 8D, tryb nightcore i wiele innych.

Chillbot

Czy jesteś fanem muzyki Lofi?? Ten Discordowy Chillbot będzie do Twojej dyspozycji. Używaj różnych komend do odtwarzania bitów lofi i baw się dobrze! Ten bot ma również 99% czasu działania, co oznacza, że możesz się zrelaksować i spędzić czas z przyjaciółmi bez żadnych problemów.

BMO – najlepszy bot do zastąpienia Groovy lub Rythm

Bot BMO

Z Bot BMO, Możesz robić wiele rzeczy, w tym muzykę, gry, przypomnienia, zadania do zrobienia, manipulację obrazami, samodzielne role, chatbota i wiele więcej. Nie zapomnij wypróbować go i odkryć wszystkiego, co ten bot ma do zaoferowania na Twoim serwerze!

Octave

Ten bot istnieje już od dłuższego czasu, a wraz z muzyką dostajesz memy i wiele innych zabawnych rzeczy. Jeśli szukasz bota, który zapewnia wysoką jakość dźwięku, wypróbuj tego, który zastąpi Groovy’ego lub Rythma.

Vexera

vexera music bot

Vexera to darmowy, wielofunkcyjny bot, który jest używany na ponad 300 000+ serwerów. Można go używać do moderowania, witania i żegnania użytkowników oraz oczywiście do odtwarzania muzyki. Możesz używać różnych poleceń, aby kontrolować utwory, których słuchasz.

24/7 – Bot radiowy Discorda

247 discord radio bot

Chcesz słuchać muzyki non-stop na Discordzie? Ten Bot 24/7 pozwoli Ci zrobić dokładnie to samo. Odtwarzaj dowolną transmisję na żywo lub stację radiową i korzystaj z wielu funkcji w pakiecie premium. Sprawdź obsługiwane źródła, aby dowiedzieć się, jakiej muzyki możesz słuchać bez żadnych zakłóceń.

Botify

Jak można wywnioskować z jego nazwy, Botify przenosi utwory z platformy Spotify (i wiele innych) bezpośrednio na kanały Discorda. Oprócz tego możesz także odtwarzać utwory z linków Soundcloud oraz strumieni Twitcha. Najlepsze jest to, że jest to program całkowicie darmowy i open-source, który posiada proste polecenia odtwarzacza. Skorzystaj z opcji dostosowywania i w pełni wykorzystaj możliwości tego bota.

Lofi Radio

Lofi Radio to kolejny bot muzyczny, którego możesz użyć do słuchania pięknej muzyki lo-fi. Będzie on aktywny na Twoim serwerze 24/7 i zatrzyma się tylko wtedy, gdy mu każesz. Dzięki wysokiej jakości dźwięku i braku opóźnień jest to aplikacja dla miłośników muzyki lo-fi.

JMusicBot

JMusicBot oferuje szybkie ładowanie utworów, płynne odtwarzanie, przejrzysty interfejs, obsługę list odtwarzania i wiele innych funkcji, czyli dokładnie to, czego szukasz. Możesz go skonfigurować i uruchomić samodzielnie, co jest czymś wyjątkowym. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Strona na Githubie.

Jak działają boty muzyczne?

Muzyczne boty Discorda w zasadzie pozwalają Ci grać muzykę gdy używasz Discorda. Dzięki temu możesz się zrelaksować i posłuchać ulubionych utworów podczas sesji czatu z Twoją społecznością. Działa to tak, że bot będzie pobierał muzykę z różnych platform streamingowych i odtworzyć je dla Ciebie przez Discorda.

Jeśli więc szukasz nowego Discordowego bota muzycznego jako alternatywy dla Groovy lub Rythm, wypróbuj co najmniej jeden z wymienionych powyżej. Będziemy dodawać kolejne boty do tej listy, więc upewnij się, że często tu zaglądasz. Więcej na temat Discord, sprawdź nasze powiązane artykuły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *