Kody

Lista najlepszych serwerów Minecraft Bedrock 2022 – adresy IP i jak się przyłączyć?

Szukasz najlepszych serwerów Minecraft Bedrock w tym roku, to jesteś na właściwej stronie. Jeśli nigdy nie słyszałeś o Minecraft Bedrock Edition, jest on przeznaczony dla konsol podobnych do PC do hostowania własnych serwerów Minecraft. Możesz prowadzić swój własny serwer lub dołączyć do innych gier Minecraft. Zamierzam podzielić się z wami listą najlepszych serwerów Minecrafta na rok 2022, wraz z małymi szczegółami na temat tego, czego dokładnie możecie się tam spodziewać.

Najlepsze serwery Minecraft dla Bedrock Edition

 1. Broken Lens – graj.brlns.net:2000
 2. CosmicPE – graj.cosmicpe.ja:19132
 3. CubeCraft – mco.cubecraft.net
 4. ECPE – ecpehub.net:19132
 5. Euforia – MC.EuphoriaNetwork.net
 6. FallenTech – play.fallentech.io:19132
 7. Galaxite – play.galaxite.net
 8. GrandTheftMCPE – grandtheft.mcpe.ja:19132
 9. HyperLands – graj.hyperlandsmc.net:19132
 10. LegendsMC – play.legendsmc.net
 11. Lifeboat – gra.lbsg.net
 12. Mineville – graj.inpvp.net
 13. NetherGames – lobby.nethergames.org:19132
 14. The Hive – geo.hivebedrock.sieć


Broken Lens jest najpopularniejszym serwerem, na którym możesz wypróbować Minecraft Bedrock Edition. Kiedy dołączysz do serwera, natkniesz się na setki graczy. Możesz tutaj zagrać w jedne z najlepszych trybów gry. Drugi CosmicPE jest dla Pocket Edition of Minecraft. Podobnie jak w przypadku powyższego możesz mieć dostęp do różnych gier tutaj. Jest to także jeden z najbardziej zaludnionych serwerów gry dostępnych dla Minecraft Bedrock. Najlepszą rzeczą, którą możesz się tu cieszyć jest PvP Warzone, która pozwala wypróbować tryb battle-royale w Minecraft.

Serwer Minecraft Hyperland

CubeCraft pozwala ci cieszyć się siedmioma mini-grami, którymi są EggWars, SkyWars, Survival Games, BlockWars, Skyblock i MinerWare. Najlepszy serwer Minecrafta, jeśli szukasz wielu mini-gier. Chcesz coś bardziej niezawodnego to idź z ECPE. Jeden z najstarszych serwerów, który wprowadził tryb frakcji na bardzo długi czas. Posiada również sklep i bardzo konkurencyjną bazę graczy. Euphoria dodaje tryb przetrwania w Minecraft. FallenTech jest podobna do Cubecrafta, zawiera wiele mini-gier i różne tryby gry. Miła alternatywa dla graczy, którzy szukają najlepszej jakości Minigier Minecraft.

Galaxite skupia się na kilku poważnych trybach, takich jak Core Wars, Fill the Gaps, Prop Hunt i Chronos: Battle Royale. Posiada wiele możliwości eksploracji i jeden z najlepszych serwerów, jakie można przeskanować. Będziesz cieszyć się godzinami niesamowitej zawartości, kilka fajnych aktywności w grze na tym serwerze. Szukasz czegoś znajomego, to uderzaj GrandTheftMCPE. Serwer inspirowany GTA, oferujący tryb PvP, w którym gracze mogą wybrać, czy chcą być dobrzy, czy źli. Gracz, który zdobędzie maksymalną liczbę zabójstw, może otrzymać mnóstwo nagród.

Jeśli jesteś zdezorientowany, aby wybrać, który jest najlepszy serwer Minecraft Bedrock Edition to wybierz HyperLands. To właśnie tutaj znajdziesz mnóstwo mini-gier i nowych, niesamowitych trybów gry. Jak SkyWars, Bedwars, itp. Jest to jeden z najpopularniejszych serwerów Minecrafta, który wciąż jest aktywny. LegendsMC jest dla tych, którzy kochają rozgrywkę typu symulacyjnego. Serwer pozwala na stworzenie własnej wyspy. Możesz go ulepszać i dostosowywać, dodając pułapki i zaklęcia.

Więc to są najlepsze serwery Minecraft dla edycji Bedrock. Mamy kilka niesamowitych poradników, które pozwolą ci dogłębnie poznać Minecrafta. Jak najlepsze Nasiona Minecraft, uzyskać przewagę dla najlepszych prędkości tarła tutaj. Dzięki temu możesz również odkryć Najlepsze serwery Minecrafta, aby dowiedzieć się więcej o niektórych z najlepszych serwerów gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *