Jak zmienić swój wiek na TikTok

Firmy zajmujące się mediami społecznościowymi mają społeczną odpowiedzialność za ochronę młodszych odbiorców przed nielegalnymi treściami, spamem i innymi użytkownikami. TikTok nie jest inny i musisz mieć co najmniej 13 lat, aby się zarejestrować lub 18 lat, aby zarejestrować się w serwisie dawać prezenty swoim ulubionym twórcom.

Jeśli jesteś młodszy, nie możesz utworzyć konta lub TikTok wkrótce usunie Twoje konto. Stanie się tak, ponieważ dzieci nie mogą udostępniać filmów na TikTok; jest to sprzeczne z ustawą o ochronie prywatności dzieci w Internecie. Firma zajmująca się mediami społecznościowymi słynie z usuwania kont z oczywiście fałszywymi datami urodzin, więc być może nadszedł czas, aby zaktualizować swoje rzeczywiste urodziny.

Jeśli zastanawiasz się, jak zaktualizować datę urodzenia na TikTok, wyjaśnimy to w tym artykule. W aplikacji nie ma żadnych opcji aktualizacji daty urodzenia. W zależności od wieku użytkownika i wieku jego konta, może być łatwiej założyć nowe konto.

Zmiana wieku na TikTok

Chociaż nie jest to najprostsza metoda, nadal istnieje rozwiązanie, aby poprawić swoje urodziny na TikTok. Być może będziesz musiał trochę poczekać, zanim Twój wiek zostanie zaktualizowany, ponieważ polegasz na zespole wsparcia TikTok, aby wprowadzić zmianę.

Uwaga: Jeśli nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta TikTok, wyślij wiadomość e-mail na adres [email protected] aby poprosić o zmianę konta.

Oto, co możesz zrobić – rada od samego zespołu TikTok.

 1. Uruchom aplikację na swoim telefonie.
 2. Otwórz swój profil.
 3. Stuknij przycisk ikona z trzema kropkami w prawym górnym rogu.
 4. Przewiń, aby znaleźć Wsparcie sekcja.
 5. Stuknij dalej Zgłoś problem.
 6. Stuknij w Konto i profil.
 7. Stuknij w Edycja profilu.
 8. Stuknij w Inne.
 9. Stuknij w Potrzebujesz więcej pomocy?
 10. Poinformuj TikTok, że wiek powiązany z Twoim kontem jest nieprawidłowy. Podaj jak najwięcej szczegółów.
 11. Poczekaj na wiadomość e-mail z odpowiedzią od zespołu TikTok.

Gdy zgłosisz problem z aplikacją, będziesz musiał również udowodnić swój wiek, a TikTok go zmieni.

Niestety, będziesz musiał przesłać swój dowód osobisty lub paszport wydany przez rząd w celu weryfikacji. Te formy tożsamości są jedynymi potwierdzonymi jako akceptowalne dla firmy, ale warto zapytać, czy możesz użyć legitymacji szkolnej lub innej formy identyfikacji.

Jest prawdopodobne, że młodsi użytkownicy TikTok nie mają tego typu identyfikacji, ale to jest to, czego firma używa do aktualizacji daty urodzenia. Większość stanów zezwala nieletnim na uzyskanie państwowego dokumentu tożsamości w każdym wieku. Jeśli nie masz odpowiedniego dokumentu tożsamości, prawdopodobnie możesz go uzyskać w lokalnym DMV.

Co zrobić, jeśli TikTok usunął Twoje konto??

Ze względu na procesy sądowe firma musiała zająć stanowisko w sprawie młodych użytkowników. Niestety oznaczało to, że TikTok musiał usunąć każde konto z wiekiem poniżej 13 lat. Według niektórych forów internetowych te usunięcia trwają do dziś.

Co możesz zrobić, jeśli TikTok usunął Twoje konto z powodu Twojego wieku??

Najpierw należy kliknąć przycisk Zgłoś problem przycisk wewnątrz aplikacji TikTok lub przycisk Strona internetowa TikTok. Umożliwi to wypełnienie formularza i złożenie sporu z TikTok. Będziesz musiał dostarczyć dokument tożsamości potwierdzający, że masz ukończone 13 lat.

Jeśli TikTok usunął Twoje konto, ponieważ masz mniej niż 13 lat, wyśle Ci wiadomość e-mail z załączonymi filmami. Można je pobrać na komputer lub telefon. Dla każdego, kto ma problemy z pobieraniem filmów z tego załącznika do wiadomości e-mail, istnieje Rozszerzenie Chrome co może pomóc.

Chociaż nie ma jeszcze oficjalnego słowa na temat tego, czy firma ponownie aktywuje konta, gdy użytkownik skończy 13 lat, nie jest to prawdopodobne. TikTok trwale usuwa nieaktywne konta po 30 dniach, a wielu użytkowników miało nieprawidłowe daty urodzin, w tym rok utworzenia konta.

Edycja profilu na TikTok

Zmieniamy się, więc naturalnie chciałbyś zmienić niektóre informacje w swoim profilu w mediach społecznościowych. Być może wprowadziłeś nieprawidłowy numer telefonu lub datę urodzenia i chcesz je zmienić na prawidłowe.

Jak edytować szczegóły swojego profilu na TikTok?? Możesz zmienić kilka rzeczy, od zdjęcia profilowego po nazwę użytkownika. Oto jak.

Zmiana zdjęcia profilowego lub wideo

Nadanie sobie nowego zdjęcia profilowego jest zarówno zabawne, jak i wciągające. Zawsze możesz zaktualizować swój obraz w sekcji Edytuj profil na swoim koncie TikTok.

Kroki są proste.

 1. Przejdź do Profil i dotknij ikony Edycja profilu opcja.
 2. Wybierz Zmiana zdjęcia (lub wideo).
 3. Wybierz nowe zdjęcie z telefonu lub zrób nowe zdjęcie, aby ustawić je jako zdjęcie profilowe.

Zmiana nazwy użytkownika

Twoja nazwa użytkownika jest czymś, czego Twoi obserwatorzy mogą użyć do rozpoznania Twojego konta, więc nie zaleca się jej zmiany, jeśli planujesz zbudować lojalną publiczność. Jednak nadal możesz to zrobić, jeśli chcesz.

 1. Otwórz Profil i przejdź do Edytuj profil.
 2. Usuń swoją obecną nazwę użytkownika i wpisz nową.

Pamiętaj, że nie będziesz mógł go zmienić ponownie przez następne 30 dni.

Zmiana języka aplikacji

Jeśli chcesz zmienić język aplikacji na inny, wykonaj poniższe czynności:

 1. Otwórz swój Profil.
 2. Stuknij ikonę Ustawienia ikona.
 3. Znajdź sekcję Język kartę i otwórz ją.
 4. Wybierz język Język aplikacji i wybierz żądany język z listy.

W chwili pisania tego tekstu dostępnych było 39 języków.

Usuwanie konta

Być może masz już dość wprowadzania wszystkich zmian i chcesz całkowicie usunąć swoje konto. Proces ten jest prosty i zajmuje tylko chwilę. Zastanów się jednak najpierw, czy chcesz to zrobić, zanim utracisz wszystkie dane i treści, które opublikowałeś.

 1. Przejdź do swojego Profil.
 2. Otwórz Ustawienia dotykając ikony z trzema kropkami w prawym górnym rogu.
 3. Znajdź Zarządzaj moim kontem i dotknij go.
 4. Wybierz opcję Usuń konto opcja.

Pamiętaj, że nie otrzymasz zwrotu pieniędzy, jeśli kupiłeś coś w aplikacji.

Dodaj konto

Na szczęście TikTok pozwala na posiadanie wielu kont. Oznacza to, że możesz utworzyć nowy profil bez usuwania starego konta, jeśli chcesz. Korzystając z innego identyfikatora logowania, postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby utworzyć dodatkowe konto (z odpowiednią datą urodzenia):

 1. Stuknij Ja w prawym dolnym rogu.
 2. Stuknij przycisk trzy poziome kropki w prawym górnym rogu.
 3. Przewiń w dół do Dodaj konto.
 4. Zarejestruj się tak samo, jak w przypadku oryginalnego konta z prawidłową datą urodzenia.

Chociaż nie rozwiązuje to problemu urodzin, pozwala zachować stare konto i założyć nowe.

Często zadawane pytania

W tej sekcji zamieszczamy kilka bardziej pomocnych informacji.

W jakim wieku mogę wysyłać i otrzymywać prezenty TikTok??

Ze względu na kontrowersje w przeszłości, TikTok wdrożył zasady mające na celu ochronę młodszych użytkowników przed oszustami. Jest to przede wszystkim związane z możliwością wysyłania pieniędzy innym osobom w aplikacji. Niestety, wytyczne społeczności TikTok ograniczają wysyłanie lub otrzymywanie prezentów TikTok przez osoby poniżej 18 roku życia.

Jeśli masz mniej niż 18 lat, nie będziesz mieć możliwości wysyłania i otrzymywania prezentów w aplikacji TikTok. Niektórzy użytkownicy znaleźli jednak obejście tego problemu. Wielu użytkowników TikTok umieszcza adres skrytki pocztowej w swojej biografii, aby inni użytkownicy mogli wysyłać im prawdziwe prezenty, a nawet zamawiać rzeczy z ich list życzeń Amazon. Uwaga: ta metoda może być niebezpieczna.

Dlaczego nie mogę wejść na żywo na TikTok??

TikTok ma dwie zasady, zanim użytkownicy będą mogli zacząć działać. Po pierwsze, musisz mieć co najmniej 1000 obserwujących. Po drugie, musisz mieć co najmniej 16 lat. Nawet jeśli wykonałeś powyższe kroki, a TikTok pomyślnie zaktualizował Twój wiek, nie będziesz mieć dostępu do tych funkcji, dopóki nie ukończysz 16 lat.

Podwójne sprawdzenie informacji

Rejestrując się na platformie, w aplikacji lub czymkolwiek podobnym, należy uważać, aby nie popełnić błędów. Teraz widzisz, jak zwykła literówka może spowodować usunięcie konta, powodując utratę dostępu do całej zawartości i konieczność rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Sprawdź wszystko dokładnie, nie spiesz się i nie twórz konta w pośpiechu.

Jakie zmiany wprowadziłeś w swoim profilu TikTok?? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *