Kody

Jak wysocy są Sundrop/Moondrop i Gregory w FNAF Security Breach??

FNAF Security Breach to nowa odsłona serii Five Nights at Freddy’s, która zebrała bardzo pozytywne recenzje. Fani serii widzieli już kilka powracających postaci a także poznali kilka nowych gier. W grze FNAF Security Breach wcielasz się w postać Gregory’ego, który napotyka kilka przerażających istot, a jedną z nich jest Słońce w przedszkolu. Wielu jest ciekawych Jak wysoki jest Sundrop/Moondrop oraz Gregory w FNAF Security Breach? a my damy Ci odpowiedź, której szukasz.Jak wysoki jest Sundrop/Moondrop w grze FNAF Security Breach??

ile wzrostu ma sun drop moon drop fnaf security breach

Sundrop jest asystentem opiekuna dziennego, który ma „alter ego” w postaci Księżyca. Szacuje się, że jego wzrost mieści się w przedziale 6 stóp do 7 stóp (182.88 – 213.36 cm). Sundrop ubiera się jak błazen z głową w kształcie słońca, spodniami w paski i ma długie nogi. Jego postawa jest nieco garbata, więc stojąc prosto, mógłby z łatwością osiągnąć 7 stóp. Twórcy gry nie potwierdzili jednak jeszcze jego wzrostu. Wszystko to są na razie tylko spekulacje.

Jak wiadomo, wersja Moondrop uaktywnia się, gdy gasną światła. A gdy to się stanie, księżyc stanie się bardziej przerażającym antagonistą z czerwonymi, świecącymi oczami. Nic więcej nie zmienia się w jego ciele, więc wzrost Moondropa pozostaje taki sam – około 6 do 7 stóp.

Jak wysoki jest Gregory w grze FNAF Security Breach??

ile wzrostu ma gregory i w jakim jest wieku w fnaf sb

Szacuje się, że Gregory ma od 10 do 12 lat, na podstawie jego zachowania, logicznego myślenia i atrybutów fizycznych. Spekuluje się, że jego wzrost wynosi około 4.5 stóp (137.16 cm) ponieważ jest on opisany jako „niski chłopiec”. Ponownie, nie zostało to potwierdzone przez twórców gry i są to jedynie spekulacje społeczności.

Mam nadzieję, że to jest odpowiedź na wasze pytania dotyczące wzrostu Sundropa/Moondropa i Gregory’ego w FNAF Security Breach. Jeśli chcesz poznać wszystkie zakończenia, jak zlikwidować animatronikę i nauczyć się najlepszych sposobów ukrywania się w tej grze, zapoznaj się z naszą Poradnik do FNAF SB na stronie Gamer Tweak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *