Kody

Jak uciec z więzienia w Bitlife – Wszystkie mapy i układy więzień: Min, Med, Max

Bitlife ma do zaoferowania wszystko, co jest związane z prawdziwym światem w urządzeniu elektronicznym, które można mieć pod ręką. Ze strony Zostanie sławnym YouTuberem na stronie kupno rancza dla siebie, w tej grze nie ma nic, czego nie możesz zrobić. Jeśli zdecydowałeś się pójść złą drogą i zaszaleć, popełniając przestępstwa, w grze znajdziesz też więzienia. W Bitlife znajdują się więzienia o zwykłym rygorze, o minimalnym lub średnim rygorze oraz o maksymalnym rygorze. Zostaniesz uwięziony w zależności od popełnionego przestępstwa. Nikt jednak nie lubi tkwić w żadnym z tych więzień, więc naturalnie będziesz chciał się uwolnić. Ale ucieczka z więzienia to nie spacerek po parku. Aby uchronić cię przed więzieniem, zebraliśmy tutaj wszystkie mapy więzień w Bitlife oraz sposoby ucieczki z więzienia.

Jak uciec z więzienia w Bitlife?Razem z Tobą na szachownicy znajduje się jeden strażnik, który wykona dwa ruchy za jeden ruch wykonany przez Ciebie. Nie wystarczy, że wykona dwa ruchy w dowolnym kierunku, lecz najpierw wykona ruch w Twoją stronę, zaczynając od pozycji poziomej. Jeśli strażnik złapie cię podczas ucieczki, będziesz miał kilka lat więcej do wyroku za próbę ucieczki.

Sztuczka polega na zablokowaniu strażnika w ścianach labiryntu tak, aby jego zestaw ruchów był ograniczony, co pozwoli ci uciec z więzienia w BitLife. W więzieniu Bitlife będą 3-stronne skrzynie, w których może zostać uwięziony, a ty możesz z łatwością ruszyć w kierunku ucieczki.

Mapy więzień o minimalnym i średnim poziomie bezpieczeństwa

To są wszystkie minimalne i maksymalne rozwiązania map więziennych dla ucieczki w Bitlife.

1. Mapa więzienna 3×4

2. Mapa więzienia 3×5

3. Mapa Więzień 4×4

4. 4×4 Prison Map 2

5. 4×4 Prison Map 3

6. Mapa więzienia 5×4

7. Mapa więzień 5×5

8. Mapa Więzienna 5×6

9. 5×7 Mapa więzienia

10. Mapa więzienia 5×7 2

11. Mapa więzienia 6×5

12. Mapa więzienia 6×6

13. Mapa więzienna 6×6 2

14. Mapa więzienna 7×4

Mapy więzień o zaostrzonym rygorze w Bitlife

Więzienie o zaostrzonym rygorze to twardy orzech do zgryzienia i ucieczki w Bitlife. Do zakładu karnego o zaostrzonym rygorze trafisz tylko wtedy, gdy popełnisz poważne przestępstwa, takie jak zabójstwo lub usiłowanie zabójstwa.

1. Mapa Więzienia 8×7

2. 8×8 Układ mapy więzienia

3. Układ mapy więziennej 8×8

su_youtube url=”https://www”]

4. Układ mapy więziennej 8×8

5. Mapa Więzienia 8×8

6. 8×8 Prison Map Layout

7. 8×8 Układ mapy więzienia

8. Układ mapy więzienia 8×8

9. Układ mapy więzienia 8×8

To już wszystko, jeśli chodzi o nasz poradnik jak uciec z więzienia w Bitlife. Jeśli chcesz wiedzieć jak poprawić kondycję w Bitlife, sprawdź nasz poradnik, jak zwiększyć swoją atletyczność w Bitlife.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *