Jak odzyskać smugę Snapchata

Jedną z wielu funkcji rozrywkowych Snapchata jest “Snapstreak”.” Dzięki Snapstreak zobowiązujesz się do wysyłania komuś co najmniej jednego zdjęcia lub filmu w ciągu 24 godzin każdego dnia. Celem jest osiągnięcie najwyższego wyniku streaku poprzez utrzymywanie codziennej wymiany.

Snapchat wysyła swoim użytkownikom powiadomienie, gdy zbliżają się do utraty pasma (blisko 24-godzinnego znaku). Czasami jednak nie jest możliwe utrzymanie passy. Jeśli przydarzyła Ci się taka sytuacja, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak przywrócić swoją smugę.

Oprócz odzyskiwania Snapstreaka, nasze często zadawane pytania zawierają więcej odpowiedzi na pytania dotyczące Snapstreaków.

Co warto wiedzieć

Zanim przejdziemy przez proces odzyskiwania, najpierw upewnijmy się, że mamy ważne roszczenie.

Utrzymanie Snapstreaka wymaga codziennej współpracy dwóch osób przy wysyłaniu Snapów. Oto rzeczy, które musisz zrobić, aby utrzymać Snapstreak:

 • Wyślij snapa do znajomego co najmniej raz w ciągu 24 godzin – wiadomość, zdjęcie lub film z Memories nie będą się liczyć.
 • Odbierz i otwórz snap od tego samego znajomego w ciągu tych samych 24 godzin.
 • Wysyłanie i odbieranie Snapów od tej samej osoby – wiadomość grupowa się nie liczy.

Zakładając, że postępowałeś zgodnie z zasadami i nadal straciłeś swój Snapstreak, możesz go odzyskać, wykonując powyższe kroki.

Uwaga: Jeśli Twoja aplikacja Snapchat została niedawno zaktualizowana lub zauważyłeś, że Snapy nie są wyświetlane jako przeczytane (lub wystąpiła inna usterka), zrób zrzuty ekranu i zapisz je w Galerii telefonu.

Jak przywrócić serię w aplikacji Snapchat

Czasami powód zakończenia Snapstreaka jest poza naszą kontrolą.

Jeśli uważasz, że postępowałeś zgodnie z zasadami Snapstreak i że Twoja passa wygasła przez pomyłkę, wykonaj następujące czynności ze swojego konta Snap, aby rozpocząć proces odzyskiwania:

 1. Otwórz Snapchat i zaloguj się na swoje konto.
 2. Stuknij Ustawienia.
 3. W dolnej części ekranu przejdź do sekcji Wsparcie sekcja.
 4. Stuknij Potrzebuję pomocy, następnie Snapstreaki.
 5. Od Co zrobić, jeśli mój Snapstreak zniknął?? wybierz opcję Daj nam znać.
 6. Wybór Moje Snapstreaki zniknęły.
 7. Wypełnij formularz, podając jak najwięcej informacji.
 8. Naciśnij Wyślij aby przesłać formularz.

Jeśli emoji klepsydry było wyświetlane przed zakończeniem passy, prawdopodobnie Snapchat nie będzie w stanie pomóc. Możesz jednak wzmocnić swoją argumentację, aby odzyskać PS5 w następujący sposób Jakie informacje powinniśmy wiedzieć sekcja formularza.

Lub ze strony pomocy technicznej Snapchata:

 1. Przejdź do Wsparcie dla Snapchata.
 2. Wybierz Skontaktuj się z nami.
 3. Pod przyciskiem Jak możemy pomóc sekcji, wybierać Moje Snapstreaki zniknęły.
 4. Wypełnij formularz, podając jak najwięcej szczegółów.
 5. Stuknięcie Wyślij do przesłania.

Jeśli widziałeś emoji klepsydry przed zakończeniem swojej passy, Snapchat może nie być w stanie Ci pomóc. Możesz wesprzeć swój wniosek o odzyskanie konta w sekcji Jakie informacje powinniśmy znać? sekcja formularza.

Często zadawane pytania

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać ze Snapchata lub chcesz dowiedzieć się więcej o Snapstreakach, czytaj dalej.

Jak działają streaki??

Snapstreak tworzy się, gdy ty i twój znajomy wymieniacie bezpośrednie snapy (nie czat) w ciągu 24 godzin przez ponad trzy kolejne dni. Po przekroczeniu określonych progów serii otrzymasz te unikalne emotikony:

Emoji ognia: Ten znak pojawi się po upływie trzech dni, aby potwierdzić, że jesteś na Snapstreaku.

Emoji 100: Ten znak pojawia się, gdy użytkownik korzysta ze Snapstreaka przez 100 kolejnych dni.

Emoji góry: Ta nagroda jest tajemnicą, ponieważ Snapchat nie potwierdził swojego progu, aby ją otrzymać.

Użytkownicy Snapchata twierdzą, że widzieli go w pewnym momencie podczas wyjątkowo długiej passy.

Wszystkie emoji są wyświetlane obok nazwy partnera Snapstreak, z całkowitą liczbą dni streaku. Jeśli przegapisz dzień, zostanie on zresetowany do zera.

Będziesz nadal widzieć różne emotikony w całym Snapstreaku. Należy zwrócić uwagę na emoji klepsydry, wskazujące, że Snapstreak wkrótce wygaśnie. Jeśli chcesz kontynuować, wyślij snapa do znajomego lub poproś go o wysłanie snapa do Ciebie.

Co nie wlicza się do Snapstreaka??

Następujące pięć rodzajów interakcji nie będzie wliczanych do Snapstreaka:

– Czatowanie: Czat tekstowy między Tobą a Twoim partnerem Snapstreak nie będzie wliczany do Twojego streaku.

– Czaty grupowe: Snapchat nie wlicza snapów ustawionych na czat grupowy do Snapstreaka. Snapy muszą być wysyłane indywidualnie.

– Historie: Codzienne nagrania historii nie będą wliczane do Snapstreaka, nawet jeśli znajomy obejrzy historię.

– Okulary: Jeśli używasz okularów Snapchat Spectacles do wysyłania treści do znajomego, nie zwiększy to Snapstreaka.

– Wspomnienia: Dzielenie się wspomnieniami ze znajomym ze smugą nie będzie uważane za interakcję Snapstreak.

Aby kontynuować Snapstreak, zachowaj prostotę. Wysyłanie zdjęć lub filmów tylko do siebie nawzajem.

Czy istnieje numer pomocy technicznej Snapchata, pod który mogę zadzwonić??

Niestety, Snapchat nie ma numeru telefonu do pomocy technicznej. Aby uzyskać odpowiedzi na pytania i rozwiązać usterki, należy skontaktować się z nimi za pośrednictwem “Kontakt” strona internetowa.

Czy pomoc techniczna Snapchata pomoże mi odzyskać Snapstreak??

Wszystko zależy od powodu utraty Snapstreaka i tego, czy roszczenie jest uzasadnione. Istnieje jednak wielu użytkowników, którzy odzyskali swój Snapstreak, wykonując powyższe kroki. Jeśli niesłusznie utraciłeś swój Snapstreak, jest bardzo prawdopodobne, że firma zwróci Ci Snapstreak.

Czy powinienem powiedzieć Snapchatowi, że widziałem klepsydrę??

Jest to częste pytanie i na podstawie tego, co widzieliśmy, najlepiej być szczerym z firmą podczas wypełniania kwestionariusza. Na przykład, jeśli widzisz ikonę klepsydry, ale nie możesz odpowiedzieć Snapem, ponieważ nie masz usługi telefonii komórkowej lub wystąpił problem z aplikacją, koniecznie poinformuj o tym Snapchata.

Utrzymywanie ciągłości snapów

Funkcja Snapstreaking nie tylko utrzymuje zaangażowanie na platformie, ale także może wydobyć twoją stronę rywalizacji. Platforma pomaga w wyświetlaniu ponumerowanych streaków i przypomnień, gdy snap nie został wysłany w ciągu 24 godzin. Jeśli zastanawiasz się, jak wypadasz na tle innych, sprawdź, kto obecnie jest rekordzistą pod względem najdłuższej passy na Snapchacie.

Chociaż ty i twój partner możecie być w grze A, problemy poza twoją kontrolą, takie jak problemy z łącznością, mogą się pojawić i mogą spowodować, że Snapchat zakończy twoją passę.

Na szczęście w scenariuszu pominiętego snapa, w którym żadna ze stron nie była winna, możesz poprosić Snapchata o przywrócenie swojej serii i kontynuowanie od miejsca, w którym przerwałeś.

In:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *