Kody

Darmowy Roblox Szablon Koszuli Przezroczysty PNG (styczeń 2022)

Roblox ma sztuczkę, która pozwoli wam zdobyć przezroczysty szablon koszuli. Dzięki temu Twoja postać będzie niewidzialna w grze i pomoże Ci się skradać. Pozwoli to również na dodanie dodatkowej warstwy, gdy używasz wielu obiektów. Przewiń w dół i dowiedz się, jak założyć nowy strój, używając przezroczystego szablonu koszuli.

Rozmiar szablonu koszulki Roblox

Roblox Shirt Template ma rozmiar 585×559 (szerokość i wysokość). To jest maksymalny wymiar, jakiego możesz użyć dla koszulki. Jeśli używasz poniższego szablonu, rozmiar zostanie automatycznie ustawiony.

Szablon koszulki Roblox

Image Courtesy: devforum.roblox.com

Roblox Szablon przezroczystej koszulki PNG z odpowiednim rozmiarem

Szablon przezroczystej koszulki Roblox: Jak zdobyć i zrobić?

Aby uzyskać przezroczysty szablon koszulki, kliknij prawym przyciskiem myszy lub naciśnij długo na obrazek powyżej. Wybierz opcję „Zapisz obraz jako” i zapisz plik w dowolnym folderze. Upewnij się, że zapisujesz szablon jako .tylko plik png.

Jak korzystać z szablonu?

Otwórz stronę Roblox i zaloguj się na swoje konto. Teraz kliknij na przycisk Utwórz. Kliknij na opcję Koszule, Spodnie i Tshirty w kolumnie po lewej stronie. Kliknij na Wybierz plik i załaduj plik .plik png. Nadaj plikowi nazwę, a następnie kliknij na przycisk Prześlij. To spowoduje wysłanie pliku do zatwierdzenia. Gdy projekt zostanie zatwierdzony, będziesz mógł użyć niestandardowego szablonu przezroczystej koszulki z zakładki „Kreacje” w Roblox.

Szablon pozwoli Ci stworzyć niestandardową koszulę. Możesz nawet dodać je pomiędzy różne warstwy, dzięki czemu można łatwo dodać niestandardowe efekty do swojego awatara. Jeśli użyjesz tylko przezroczystego szablonu, Twój tors będzie niewidoczny.

To wszystko, co musisz wiedzieć o jak zdobyć i używać przezroczystych szablonów koszulek Roblox. Skoro już tu jesteś, możesz również zajrzeć na stronę Jak zacząć i grać w grę Squid na Roblox? Co jest teraz.gg i jak grać na nim w gry Roblox.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.