Mobile

Apple może przygotowywać do wprowadzenia największego produktu

Po kolejnym dużym wydarzeniu Apple, które odbędzie się za miesiąc lub dwa, Mark Gurman, specjalista od Apple Bloomberg, spodziewa się, że będzie to największy rok dla nowego sprzętu w historii.

Jak wyjaśnia Gurman, Apple ma tendencję do ujawniania małych aktualizacji i produktów na wiosnę, odsłaniania nowego oprogramowania latem, a większości sprzętu jesienią. Jest to strategia mająca na celu budowanie oczekiwań na nowe produkty i zwiększenie prawdopodobieństwa lukratywnego sezonu wakacyjnego. Jednak Gurman uważa również, że seria zgłoszeń dokonanych w Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej może wskazywać, że Apple ma większy skład planowany na wiosenne wydarzenie.

Apple Remodels Its Flagship Store The Grove In Los Angeles

Mario Tama / Staff / Getty Images

12 zgłoszeń, które odkrył Consomac, obejmuje trzy niepublikowane modele iPhone’a i dziewięć niepublikowanych modeli iPada. Na razie wykazy ujawniają tylko numery identyfikacyjne, takie jak „A2595” i „A2766”, więc specyfikacje i wydajność są nadal tajemnicą.

Chociaż intencje Apple są nadal niepewne, Gurman jest przekonany, że ogłosi (a następnie wyda) szeroką ofertę produktów w 2022 roku. Ale na razie nie możemy być do końca pewni, czy Apple planuje ujawnić którekolwiek z tych urządzeń wcześniej niż zwykle wiosną, czy też wcześniej złożył planowany skład jesienny.

Apple Unveils New Product Updates At Its Cupertino Headquarters

Justin Sullivan / Staff / Getty Images

Będziemy musieli poczekać na wiosenne wydarzenie Apple, które ma się odbyć w marcu lub kwietniu, aby dowiedzieć się, czy jakieś ogłoszenia sprzętowe są ogłaszane wcześniej niż zwykle. Ale Gurmanowi powiedziano, że jesienią tego roku zobaczy „najszerszą gamę nowych produktów sprzętowych w swojej historii”. Tak czy inaczej, w pewnym momencie w 2022 roku prawdopodobnie zobaczymy wiele nowych urządzeń iPhone i iPad.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.