Kody

Among Us Postacie – Kolory, Imiona, Wzrost i Jak Rysować

Among Us to gra imprezowa, która posiada idealne elementy, aby utrzymać zaangażowanie grupy graczy. Jako postać z gry Among Us masz niewinnych członków załogi, którzy po prostu prowadzą swoje codzienne życie. Ale nie wszystko jest w porządku, bo w ich grupie czai się też kilku oszustów. Główna koncepcja gry polega na tym, że członkowie załogi muszą jak najszybciej wyeliminować lub wyrzucić oszustów, ponieważ mogą oni ich zabić i udawać niewinne anioły. Na początku gry przydzielana jest Ci rola członka załogi lub oszusta i musisz postępować zgodnie z nią.

Postać z Among Us – czerwony, cyjan, czarny i więcej

wśród nas kolory role

Jest 18 postaci z gry Among Us i każda z nich ma inny kolor. Oto kolory, z których może wybierać Twoja postać:

 1. Czerwony
 2. Niebieski
 3. Zielony
 4. Różowy
 5. Pomarańczowy
 6. Żółty
 7. Czarny
 8. Biały
 9. Fioletowy
 10. Brązowy
 11. Cyjan
 12. Limonkowy
 13. Maroon
 14. Różowy
 15. Bananowy
 16. Szary
 17. Tan
 18. Koralowy

Kiedy dołączasz do lobby, masz trochę czasu na wybranie koloru z dostępnych opcji. Jeśli jakiś kolor jest już zajęty, masz mniejszy wybór, więc upewnij się, że wskoczysz do sekcji Garderoba, jak tylko się pojawi.

Czy kolor wpływa na rozgrywkę??

Nie, nie ma żadnych specjalnych zdolności ani mocy, które postać otrzymuje po wybraniu konkretnego koloru. Jest to zmiana czysto kosmetyczna, która wpływa na wygląd postaci tylko w danej grze.

Czym są czapki?

Kapelusze, które Twoja postać nosi w grze, również służą tylko wyglądowi. Nie zmieniają twojej roli ani żadnych umiejętności. To po prostu estetyka, którą wybierzesz – czy chcesz wyglądać jak słodki owoc, czy jak czarny charakter? To jest całkowicie twój wybór!

Kim są te postacie?

Tło tych postaci jest proste. Są to humanoidy bez rąk i noszą kombinezony kosmiczne. Ich zadaniem jest wykonywanie różnych zadań w obszarze, w którym się znajdują, w tym zadań związanych z elektrycznością, tlenem i wielu innych. Gdy oszustowi uda się zabić członka załogi, zabity gracz zobaczy animację zabijania. Animacje mogą się różnić od czasu do czasu, dostępne są różne wersje.

Imposterzy są w zasadzie kosmitami przebranymi za zwykłych humanoidów. Mają specjalne zdolności, takie jak umiejętność sabotowania pewnych obszarów i lepsze widzenie w ciemności. Co najważniejsze, są piekielnie zdeterminowani, by zabijać członków załogi. Są sprytni, strategiczni i manipulują, ponieważ potrafią wrobić niewinnych i sprawić, że wszyscy inni ich przegłosują. Ponadto udają, że wykonują zadania, by lepiej wtopić się w tłum, ale ich praca nigdy nie przyczynia się do faktycznego wykonania zadań. Potrafią także przemykać się przez otwory wentylacyjne i zamykać drzwi, by stworzyć alibi.

wśród nas postacie zabijające animację

Wysokość postaci

Zgodnie z zadaniem Submit Scan, postacie mają 3’6″ wzrostu.

Role i umiejętności wśród nas

Po podstawowych rolach Impostora i członka załogi dodano nowe role. Dowiedz się więcej o nich w naszym przewodniku, który wyjaśnia wszystkie nowe role Role w grze Among Us.

 • Członek załogi
 • Impostor
 • Duch
 • Szeryf
 • Naukowiec
 • Inżynier
 • Anioł Stróż
 • Shapeshifter

Imiona postaci w grze Among Us

Jakie są imiona wszystkich postaci?? Cóż, nie mają one z góry ustalonych nazw. Możesz ustawić swój własny, unikalny lub śmieszne imię z gry Among Us dla każdego meczu. Oto krótki poradnik, jak zmienić swoje imię, który warto sprawdzić. Możesz edytować swoje imię tylko przed rozpoczęciem meczu. Gdy już je ustawisz i znajdziesz się w grze, będziesz ich używać przez cały czas jej trwania.

Jak narysować postać w grze Among Us?

Ikoniczna postać jest całkiem łatwa do narysowania. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z tym poradnikiem:

To wszystko o każdej postaci z Among Us, co musisz wiedzieć, aby zacząć. Już teraz pokochaj grę? Nie zapomnij przeczytać naszego Poradnik do gry Among Us pełna sekretnych wskazówek i trików.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.