Mobile

36-miesięczne kontrakty będą nową normą dla Verizon

To oficjalne: Verizon zastępuje krótsze 24 i 30-miesięczne opcje kontraktowe jedną 36-miesięczną umową, która będzie miała zastosowanie do wszystkich pozycji oferujących plan płatności za urządzenie (DPP).

Jak początkowo informował droidlife, Verizon wydaje się przedłużać okres obowiązywania umowy DPP do 36 miesięcy (trzy lata) i usuwa opcję dla umów 24 i 30-miesięcznych. Od tego czasu Verizon potwierdził tę wiadomość dla Lifewire w e-mailu, stwierdzając, że „36-miesięczne plany płatności za urządzenia będą jedyną opcją kontraktową w przyszłości.„

The Verizon Communications'' headquarters in New York

Chris Hondros / Staff / Getty Images

Zapytany, dlaczego Verizon postanowił wyeliminować 24 i 30-miesięczne opcje kontraktowe i zaoferować tylko 36-miesięczny plan, Lifewire powiedziano, że „36-miesięczny plan płatności za urządzenie Verizon ułatwia klientom zdobycie najnowszych i najlepszych smartfonów i tabletów z 0% RRSO”

Ponieważ obie poprzednie opcje kontraktowe oferowały również 0% RRSO (roczna stopa procentowa), nadal nie jest jasne, w jaki sposób ta zmiana ułatwia klientom, ponieważ będą musieli wcześniej spłacić swoje urządzenie, aby dokonać aktualizacji wcześniej niż 36 miesięcy lub dokonać płatności poprzez pełną 36-miesięczną umowę.

Person sitting at office desk presenting ballpoint pen and contract

Westend61 / Getty Images

Według Verizon zaktualizowana 36-miesięczna umowa nie wpłynie na żadne umowy, które są obecnie w toku, ale będzie miała zastosowanie do nowych umów (tj. jeśli dokonasz aktualizacji, kup nowe urządzenie itp.). Subskrybenci będą mieli również możliwość wcześniejszego spłacenia urządzenia jako pojedynczej płatności, a nie płacenia dodatkowej kwoty na urządzeniu każdego miesiąca.

Wszelkie nowe umowy zawarte po 3 lutego 2022 r. Będą podlegać nowym trzyletnim terminom umowy.

Według Verizon użytkownicy iPhone’a będą mogli uaktualnić do nowego urządzenia przed wygaśnięciem 36-miesięcznej umowy, jeśli spłacą 50 procent zaległego salda w ciągu pierwszych 30 dni. Tak jak poprzednio, klienci Androida będą musieli w pełni spłacić swoje urządzenia, zanim będą mogli dokonać aktualizacji.

Korekta 2/7/22: Dodano ostatni akapit, aby odzwierciedlić zasady aktualizacji Verizon, ponieważ informacje pojawiły się po pierwszej publikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.